Jim Feinstein, South Bend and Ladora Sloan, Mishawaka — 72.73% March 21
Sara Marcus, Granger and Teen Robertson, South Bend — 72.92% March 23
Elaine Delaney, South Bend & Don Wertheimer, South Bend — 70.60% March 24
Elaine Delaney, South Bend & Don Wertheimer, South Bend — 73.15% March 25
Jill Wirth, Portage and Sandra Trass, Gary (49er game) — 73.75% April 2
Marian David, South Bend and Jim Feinstein, South Bend — 75.89% April 8
Joan Tobler, Niles, MI and Ruth Minish, Granger — 72.50% April 11
John Aumiller, Fort Wayne and Larry O’Maley, Fort Wayne — 72.69% April 12
Jim O’Connell, Valparaiso and Bob Kellstrom, Chesterton — 76.04% April 14
Gini Stipp, South Bend and Rosemary Zonker, Elkhart — 70.57% April 14
JoEllen DePaepe, South Bend and Mary Wisniewski, South Bend (49er game) — 72.92% April 26
Keith and Marci Meyer, Long Beach — 74.16% May 2
Tom Hallum, Mishawaka and Don Valiska, Highland — 70.38% May 3
Lou Nimnicht, Crown Point and Steve Watson, Munster — 70.47% May 4
Dan and Donna Simon, South Bend — 73.00% May 5
Jane Krueger, Schererville and Elnora Washington, Gary (49er game) — 75.00% May 7
David Hoevel, Fort Wayne and Richard Bredemeyer, Fort Wayne — 72.02% May 10
Donald and Rose Ferguson, Fort Wayne — 70.83% May 10
Anne Bruick, Fort Wayne and Judy Jenkins, Fort Wayne — 71.48% May 24
James Angell, Munster and Zafar Khan, Crown Point — 70.91% May 25
Ruth Westberg, Tinley Park, IL and Jim Angell, Munster — 75.00% May 26
Joseph Chin, Highland and Tom Hallum, Mishawaka — 70.51% May 28
RISING IN THE RANKINGS
Junior Masters: Madge Kollar, Chesterton; Jill Wirth, Portage; Thomas Crisovan, South Bend; Janet Crull, Granger; Jill Ross, Granger
Club Masters: Michael Heimann, North Webster; Linda McCarthy, Marion
Sectional Masters: Sara Hale, Kokomo; Conrad Adams, South Bend
Regional Master: Samuel McInturff, Fort Wayne
NABC Masters: Kenneth Bisson, Angola; Peggy Kiernan, Schererville
Life Master: Kimberly Grant, Fort Wayne
Bronze Life Master: Wayne Carpenter, Chesterton
Gold Life Master: Barbara Graegin, Dyer